Izglītojošie papildresursi

Valsts izglītības satura centra un sadarbības partneru izstrādātie metodiskie materiāli

soma.lv – Saturs matemātikā, latviešu valodā, dabaszinībās, bioloģijā, fizikā, ķīmijā un ģeogrāfijā. Pieejama no jebkuras ierīces — datora, viedtālruņa, planšetdatora un pat jaunākās paaudzes televizora. Viss saturs atrodas “mākonī”, un, lai piekļūtu materiāliem, Jūs varat pieslēgties no jebkura datora vai viedierīces, neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.

Māconis – Lai piekļūtu vairāk nekā 300 digitālajiem materiāliem, lietotājiem atliek tikai reģistrēties, izmantojot e-pastu. Uzreiz pēc reģistrēšanās visi digitālie mācību materiāli jau ir redzami lietotāja kontā, un pēc tam lietotājs var izvēlēties konkrēti sev nepieciešamos. Apgāda Zvaigzne ABC digitālos mācību materiālus var izmantot tiešsaistē datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī (ar atsevišķiem izņēmumiem), un lietotājiem nav nepieciešama specifiska programmatūra vai datorzināšanas.

Fizmix.lv – Portālā FIZMIX.lv saprotami, interesanti un ar praktiskiem piemēriem tiek skaidrota fizikas teorija, pievēršot pastiprinātu uzmanību elektrodrošībai un energoefektivitātei

Māci un mācies – mācību un metodiskie materiāli latviešu valodas apguvei, materiāli profesionālai pilnveidei, grāmatas, raksti un citi pedagoga darbā noderīgi materiāli. Vairāk nekā 200 latviešu valodas apguvei noderīgi materiāli, kas izstrādāti pēdējo 15 gadu laikā

Quizlet – Learning flashcards and games to support learning in multiple subjects

PurposeGames – PurposeGames lets you create and play games. Students, teachers and rockstars alike all come here to create and learn. Give it a try!